Bakım ve Onarım Uygulamasında ÇUKUROVA KİMYA’nın tercihi BSOFTbakım…

Home/best brides, blog, brides for all, data room, Haberler, Hello world, Other, sektörler, top bride info, top bride review sites, top stories for wedding, urunler/Bakım ve Onarım Uygulamasında ÇUKUROVA KİMYA’nın tercihi BSOFTbakım…

Bakım ve Onarım Uygulamasında ÇUKUROVA KİMYA’nın tercihi BSOFTbakım…

cukurova

Manisa Organize Sanayi Bölgesi’nde 1974 yılında tesis edilen Çukurova Kimya Endüstrisi A.Ş. 101.000 metrekarelik bir alan üzerine kuruludur. %60 oranında kapalı alana sahip Çukurova Kimya İzmir limanına yaklaşık 40 km, İzmir Havaalanına 56 km uzaklıkta olup İzmir-İstanbul karayolu üzerindedir.

1976 yılında, fenol-formaldehit ve furan reçineleriyle birlikte ilgili katalizöleri, “Fordath / İngiltere Lisansı” altında üretmeye başlayan Çukurova Kimya o yıllarda furfural, furfuril alkol ve döküm reçineleri üreten Türkiye’nin öncü ve tek tesisidir.

1989 yılında, yeni teknolojilerin gelişmesi ile birlikte döküm reçineleri piyasasında “Borden Chemical UK. Ltd”nin (şimdiki adıyla Hexion Specialty Chemicals) lisans anlaşmasını imzalayarak, esterlerle kürleşen alkali fenolik reçineleri üretmeye başlamıştır.

BSOFTbakım bakım ve onarım yazılımımızı 15 normal kullanıcı vede 5 mobil kullanıcı ile satın alan Çukurova Kimya bakım ve onarım yazılımımızı sorunsuzca kullanmaya başlamıştır bizi tercih ettikleri vede iş birliktelikleri için onlara teşekürlerimizi sunuyoruz.

Bakım, işletmedeki ekipman ve sistemlerin fonksiyonlarını en yüksek performansta sürdürmeleri için gerçekleştirilen faaliyetler bütünüdür. Bakım faaliyetleri, 4 temel amaca yönelmelidir;

  • Üretim maliyetini düşürmek,
  • Ürün kalitesine katkıda bulunmak
  • Tesis ömrünü artırmak
  • Üretimin sürekliliğini sağlamak

About the Author:

Leave A Comment