Özseçkin Group’un Tercihi BSOFTik…

Özseçkin Group’un Tercihi BSOFTik…

İnsan kaynakları Yönetiminde BSOFTik’yı tercih eden Özseçkin Group Müşterilerin lojistik anlamındaki tüm isteklerine cevap vermeyi görev olarak benimseyen gösterdiği özenle, samimi ve sıcak bir ortamda eğitimli ve özverili çalışanlarıyla birlikte 365 gün, 7/ 24 çalıştığımız 60 dan fazla büyük ve orta ölçekli firmanın 18.000 den fazla personelini, eksiksiz donanımlı 600 adetlik araç filomuzla personel ve öğrenci taşımacılığı, (VİP) özel taşımacılık, Rent a Car hizmeti, müteahhitlik hizmetleri ile sigortacılık alanında; Anadolu, Neova, Ankara, Axa, Güneş, Sompo, Allianz, Aviva, Ak, HDİ Sigorta acenteliği hizmet ürünleri ile müşterilerimize destek ve hizmet vermektedir.

 

BSOFTik İnsan Kaynakları Uygulaması
İnsan kaynakları günümüzde kurumların üretim ve hizmet verme, kar etme hedeflerine ulaşmak için kullanmak zorunda oldukları kaynağı yani insanı ifade eder. İnsan faktörü, her iş kolunda ve farklı ölçeklerdeki her endüstride başarı için esastır.

Günümüz işletmelerinin maddi kaynakları ne kadar sağlam olursa olsun, insan kaynakları yeterli etkenliğe sahip değilse başarı olasılığı düşük olması kaçınılmazdır. Diğer yandan misyon ve hedeflerinizi benimsemiş, iyi eğitim almış, konusunda uzman kişiler firmaların başarı grafiğini yükseltmede belirleyici olur.

Kaçınılmaz olarak bugün hemen hemen her işletmenin gündeminde olan İnsan Kaynakları Yönetimi (İKY), herhangi bir işletmenin, kurumun bireye ve çevreye yararlı olacak şekilde, bulunulan yerin yasalarına ters düşmeyecek şekilde, etken yönetilmesini sağlayan fonksiyon ve çalışmalarının tümüdür. BSOFTik İnsan Kaynakları Yönetimi, tüm bu süreci bilgisayar ortamında yönetmek için geliştirilmiş bir uygulamadır.

BSOFTik İnsan Kaynakları Uygulaması, verimli insan gücü ile işgücü maliyetinizi ve çalışanlarınızın ofis yükünü azaltır, çeşitli analizler sunarak taktik ve stratejik kararlarda yön gösterir. Çalışanlarınızın kendileri için en uygun pozisyonlarda çalışmalarını sağlayarak motivasyonlarının artmasını sağlar. Bunun yanı sıra departmanlar arası uyumlu çalışmayı sağlayarak kurumsal hedeflerinizin hayata geçirilmesi için temel adım ve kuralların oluşturulmasına olanak tanır.

BSOFTik İnsan Kaynakları Yazılımı, bordro hesaplamaları, karmaşık yasal raporları kolay ve çabuk gerçekleştirerek zaman kazanırken, sunduğu esnek yapı ve zengin ürün özelliklerinin yanı sıra kolay kullanımı, kısa öğrenme süresi, basit ve çabuk şekilde uyarlanabilirliği ile de kurumların bilgi teknolojilerine yaptıkları yatırımdan en büyük fayda elde etmelerini sağlar.

BSOFTik İnsan Kaynakları, birbirleriyle entegre çalışan farklı yazılım modüllerini içeren güncel ve tam entegre bir İK / HR yazılımıdır. Bu modüller;

• Sicil ve Özlük İşlemleri,
• Bordro İşlemleri,
• İzin (Zaman Planlama) İşlemleri,
• Eğitim İşlemleri,
• Sağlık İşlemleri,
• Sözleşme ve Tutanak İşlemleri,
• Fazla mesai, Vardiya ve Servis işlemleri,
• Performans Yönetimi,
• Organizasyon ve Kariyer Planlama,
• Web (Çalışan Portalı) işlemleri,
• İşe Alma ve Yerleştirme,
• Personel Bütçe İşlemleri

Bu modüllerden Sicil ve Özlük İşlemleri temel modüldür. İhtiyaçlarınıza göre diğer modüller süreç içerisinde devreye alınabilecek yazılım modülleridir.

About the Author:

Leave A Comment