Danışmanlık

Anasayfa/Danışmanlık

Müşterilerimizin, doğru bilgiye ve iş hedeflerine ulaşmak için bilgi teknolojilerini en etkin ve verimli şekilde kullanabilmelerini sağlayacak IT/Bilişim danışmanlık hizmetlerini sunuyoruz.

IT/Bilişim danışmanlığı en yeni teknolojilere ilişkin bilgilerden yararlanarak müşterinin iş plan ve problemlerine en iyi şekilde yanıt veren IT çözümünün geliştirilmesine yönelik verilen hizmetlerdir. IT Uygulama danışmanlığı, büyük IT projeleri için uygulama danışmanlığı, proje planlama hizmetleri ve uygulama aşaması için proje yönetimi hizmetlerini içerir. IT İşletme danışmanlığı, mevcut IT altyapısının  işlevsel etkinliğini sağlamaya yönelik verdiğimiz danışmanlık hizmetlerimizdir.
Teknoloji ve süreç uzmanlığına sahip deneyimli danışmanlık kadrosu ile sunulan dinamik ve çözüm odaklı danışmanlık hizmetleri, kurum ve işletmelerin bilgi teknolojisi yatırımlarından maksimum faydayı sağlamalarını hedeflemektedir. Kurumların bilgi teknolojisi vizyonlarının belirlenmesinden analiz, planlama, uygulama ve destek süreçlerine kadar her aşamada sunulan danışmanlık hizmetleri ile müşterilerimize stratejik avantaj sağlıyoruz.