Kalite Politikamız

Anasayfa/Kalite Politikamız

BİLTAŞ, uzun yılların verdiği tecrübe ile birçok sektörel uygulama yazılımını geliştirmiş ve müşterilerimizin hizmetine sunmuştur. Müşterilerimize katma değer sağlayan bu yazılım çözümlerimizi, yazılım teknolojilerindeki gelişmeleri çok iyi izleyerek üretiyoruz.

Biltaş, ulusal ve küresel hedefleri, müşteri odaklı yaklaşımı ve seçkin çalışanları ile yeni müşterilere, üstün kalitede hizmet vermeye hazırdır. Müşterilerine hızlı ve kaliteli hizmet sunmayı ilke edinen Biltaş, gücünü, bünyesine kattığı müşterilerinden almaktadır.

Müşterilerimizin ihtiyaç ve beklentilerini tam zamanında karşılamak, etkin takım çalışmasını sağlamak, hizmet süreçlerinde sürekli öğrenmeye dayalı yenilikçi sistemler kurmak, bilgiye ve insan kaynağına sürekli yatırım yapmak Kalite Politikamızın temelini oluşturur.

En ana hatlarıyla kalite politikamız; en uygun sistem entegrasyon hizmetlerini müşteri ve çalışan memnuniyetini, sürekli gelişmeyi ön planda tutarak etkin ve verimli bir şekilde sağlamak kalite politikamızdır.

Müşterilerimize kaliteli hizmet götürmenin sorumluluğunu, koşulsuz müşteri memnuniyeti esasına dayanan şirket kültürümüz ile desteklemekteyiz. Biltaş olarak ürettiğimiz katma değerlerin, Türk ekonomisine katkı sağladığına inanıyoruz.