Proje Yönetimi

Anasayfa/Proje Yönetimi

Birden çok hizmet bileşenini içerisinde barındıran bilişim projelerinin karakteristik yapısı, çok sayıda farklı birimin, disiplinlerin ve teknolojinin biraraya getirilerek entegre çözüm üretilmesini gerektirmektedir. Bu tür ve aynı zamanda dış kaynak kullanımı da gerektiren projeler, profesyonel disiplin anlayışı içerisinde şekillendirilmiş bir proje yönetimi gerektirir.

Karmaşık projeleri başarıla sonuçlandırmak, projelerin ancak etkin metodolojilerle yönetilmesine bağlıdır. BİLTAŞ, her ölçekteki projelerin iş süreçlerinin planlanması, uygulanması ve kontrolünde özel metodolojiler ve organizasyon yapılarını geliştirir ve uygular.

Uzun yıllara dayanan proje yönetimi deneyimi ile özellikle günümüzün, kaynakların daha etkin kullanılması, projelerin daha kapsamlı yapıları, artan rekabet ortamı ve müşteri beklentilerine cevap verilmektedir.

Projelere özel teknik ve organizasyonel dokümantasyon oluşturulur. Proje yöneticileri işin belirlenen çerçeve içerisinde ve daha önce analiz edilen maliyetler dahilinde hatasız olarak gerçekleşmesini sağlarlar.