Bakım ve Onarım Uygulamasında ETA MÜHENDİSLİK tercihini BSOFTbakım’dan yana kullandı…

Anasayfa/sektörler/Bakım ve Onarım Uygulamasında ETA MÜHENDİSLİK tercihini BSOFTbakım’dan yana kullandı…

Bakım ve Onarım Uygulamasında ETA MÜHENDİSLİK tercihini BSOFTbakım’dan yana kullandı…

BSOFTbakım bakım ve onarımı tercih eden ETA Mühendislik 1998 yılında kurulan ETA Mühendislik, Türkiye’nin önde gelen enerji taahhüt şirketlerindendir. ETA Mühendislik’in ana işi; elektrik dağıtım şebekeleri (alçak gerilim – orta gerilim (AG – OG) şehir şebekeleri kurulumu) , enerji nakil hatları, çevre ve yol aydınlatması, ve yüksek gerilim trafo merkezleri kurulumu yapmaktır. ETA Mühendislik aynı zamanda aydınlatma ve projektör direkleri de pazarlamaktadır. Deneyimli ETA Mühendislik kadroları bugüne kadar İstanbul, Kocaeli, Adapazarı, Bursa, Bilecik, Çanakkale, Tekirdağ, Edirne, İzmir, Afyonkarahisar, Antalya, Samsun, Gümüşhane, Erzurum, Batman, Kahramanmaraş, Mardin gibi önemli merkezlerde, enerji altyapısının yenilenmesinde yeni yerleşim yerlerinin enerji transferine kadar birçok önemli projeye imza atmıştır. ETA Mühendislik bugün toplu konut projelerinden fabrikalara, hastanelerden otoyol aydınlatmalarına kadar bütün büyük ölçekli işler için “enerjik” bir partnerdir.

BSOFTbakım bakım ve onarım tarafında mobil ve standart paketi satın alarak bizleri tercih eden ETA MÜHENDİSLİĞE teşekür’ü borç biliriz.

Bakım, işletmedeki ekipman ve sistemlerin fonksiyonlarını en yüksek performansta sürdürmeleri için gerçekleştirilen faaliyetler bütünüdür. Bakım faaliyetleri, 4 temel amaca yönelmelidir;

  • Üretim maliyetini düşürmek,
  • Ürün kalitesine katkıda bulunmak
  • Tesis ömrünü artırmak
  • Üretimin sürekliliğini sağlamak

About the Author:

Leave A Comment